2. Евгений Тодоров
3. Иван Бедров
4. Иво Инджев
5. Калин Манолов
6. Мартин Заимов
7. Николай Караиванов
8. Николай Младенов
9. Пламен Асенов
10. BLITZ
11. BPOST
12. FROGNEWS
13. R.E.D.
14. СВЕЖО
15. Ян Бибиян
16. ОРИНАВИ
17. Стефан Бонев
18. Петя Ставрева
19. Александър Секулов
20. Оринави
21. Веско Петров
22. Сантов
23. Силви Стефанов
24. Христо Гагов
25. Пламен Славов
26. Bulgaria_news
27. Елена Емануилова
28. Mese4inkata
29. Първа блогерска среща - 24.07.2009
30. Георги Цанков
В деня на смъртта си, без да подозира, 79-годишният Доналд Питърс от Данбъри, щата Кънектикът, осигури финансова стабилност на своята съпруга и семейството си, предаде Асошиейтед прес в неделя.
Питърс купил два лотарийни билета в местен магазин на 1 ноември, продължавайки 20-годишна традиция, която имали с жена си Шарлот. По-късно през деня пенсионираният служител във фабрика за шапки получил фатален сърдечен удар, докато работел на двора си.
Вдовицата му прибрала билетите и в мъката покрай смъртта на съпруга си за малко да ги изхвърли, но наскоро проверила числата. Когато отишла да осребри единия от билетите, се оказало, че той й носи печалба от 10 млн. долара.
79-годишната Шарлот Питърс заяви, че все още не знае какво ще прави със спечелените пари. Винаги съм искала Корвет (модел коли “Шевролет”), но не мисля, че ще си го купя - ще си карам малка кола, заяви тя. Шарлот допълни, че ще отдели време да помисли как да изхарчи парите, но може да посети казино в Кънектикът.
Според децата на Питърс баща им щял да оцени иронията, но щеше да бъде много ядосан - той току-що е починал, а тя печели куп пари, заяви един синовете му. Семейство Питърс има три деца и двама внуци.