Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
16.05.2012 22:07 - Локо Пд изпусна Купата на България! Лудогорец Рз взе първата си купа!
Автор: reporter Категория: Новини
Прочетен: 1306 Коментари: 0 Гласове:
1

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
 Драма за Пловдив! Шок за Локо! Мъка за черно-белите фенове. Тишина в града!

Не взехме Купата на България. Изплъзна ни се само за 7 минути, пише ПловдивУтре

Марселиньо закопа надеждите на нашите момчета с два гола, вкарани във вратата на Иван Караджов. Седем минути бяха достатъчни на разградчани да спечелят първия си голям трофей в своята кратка история.

Повече от 13 хиляди фенове изпълниха стадион Лазур в Бургас. 8-9 хиляди пловдивчани подкрепяха своя отбор.

Зарадва ни Даксон в 18-тата минута, когато вкара първото попадение във вратата на Лудогорец. Локо поведе в суперфинала за Купата на България. Последва бурна радост на черно-белите фенове, запълнили сектор "В". Играта спря за две минути заради хвърлени димки на тревата.

Огромен трансперант с надпис "Локомотив, играйте за Пловдив до последен дъх" надъха пловдивските момчета.

В 29-та минута капитанът Здравко Лазаров опита да атакува вратата на Лудогорец за втори път, но се подхлъзна и замисълът му не успя.

В 37-ма минута Станислав Генчев за Лудогорец опита да изравни. Удърът му мина на сантиметри от лявата греда.

В 39-та минута Иван Стоянов отигра топката по превъзходен начин, но вратарят на Локо Иван Караджов спаси сигурен гол.

Главният съдия Станислав Тодоров отсъди 5-минутно продължение на първото полувреме. Първите 45 минути: 1:0 за Локо Пд.

Второто полувреме започна без промени в стартовите състави. Десетки димки на терена забавиха началото на играта и до края на мача не се разбра с колко минути назад върви часовника на съдията.

Първа смяна в мача беше извършена в 56-та минута. За отбора на Локомотив напусна Танко Дяков, замени го Ангел Йошев.

В 59-та минута сериозна грешка в защитата на Локо създаде опасност пред вратата на Караджов, но за щастие удърът беше безобиден.

63 - та минута: Първа смяна и за отбора на Лудогорец. На мястото на Мирослав Иванов влезе Михаил Александров.

Последва и принудителна смяна в отбора на черно-белите. Вкаралият единственото попадение за нашите - Даксон напусна терена заради контузия. Замени го Любомир Витанов.

66-та минута: капитанът на Локо отнесе жълт картон за симулация.

Две минути по-късно Тодоров показа втори жълт и за Сержиньо.

Вяла игра на Локомотив и защита вместо нападение доведе до обрат в срещата. 75-тата минута попари Локо. Марселиньо заби изравнителния гол.

Итересна ситуация се получи в 77-та минута, когато съдията върна времето с 5 минути назад заради късния старт на второто полувреме.

Смъртта за пловдивчани дойде в 79-та минута. Втори удар на Марселиньо и втори гол в нашата врата.

Минути по-късно Михаил Александров пропусна брилятна възможност да изравни за Локомотив Пловдив.

Край на надеждите. Локо остана и с човек по-малко. В 89-та минута червен картон получи Бенжелюн.

Последни 4 минути. Продължение. За съжаление, без обрат в наша полза.