Блогрол
1. Александър Божков
2. Евгений Тодоров
3. Иван Бедров
4. Иво Инджев
5. Калин Манолов
6. Мартин Заимов
7. Николай Караиванов
8. Николай Младенов
9. Пламен Асенов
10. BLITZ
11. BPOST
12. FROGNEWS
13. R.E.D.
14. СВЕЖО
15. Ян Бибиян
16. ОРИНАВИ
17. Стефан Бонев
18. Петя Ставрева
19. Александър Секулов
20. Оринави
21. Веско Петров
22. Сантов
23. Силви Стефанов
24. Христо Гагов
25. Пламен Славов
26. Bulgaria_news
27. Елена Емануилова
28. Mese4inkata
29. Първа блогерска среща - 24.07.2009
30. Георги Цанков
2. Евгений Тодоров
3. Иван Бедров
4. Иво Инджев
5. Калин Манолов
6. Мартин Заимов
7. Николай Караиванов
8. Николай Младенов
9. Пламен Асенов
10. BLITZ
11. BPOST
12. FROGNEWS
13. R.E.D.
14. СВЕЖО
15. Ян Бибиян
16. ОРИНАВИ
17. Стефан Бонев
18. Петя Ставрева
19. Александър Секулов
20. Оринави
21. Веско Петров
22. Сантов
23. Силви Стефанов
24. Христо Гагов
25. Пламен Славов
26. Bulgaria_news
27. Елена Емануилова
28. Mese4inkata
29. Първа блогерска среща - 24.07.2009
30. Георги Цанков
Постинг
01.04.2013 08:00 -
Готова е листата на БСП за 17 МИР Пловдив област
Областният съвет на БСП - Пловдив утвърди листата си за парламентарните избори, за 17–ти МИР Пловдив област - „Коалиция за България”, съобщиха от пресцентъра на Областния Съвет на партията.
Второ, седмо, десето и 14 място са отредени за коалиционен партньор или гражданска квота.
Листата:
1. Проф. Светла Бъчварова
2.
3. Петър Мутафчиев
4. Пламен Славов, община Карлово
5. Маргарита Стоилова, община Асеновград
6. Атанас Телчаров, община Садово
7.
8. Деян Дойнов, община Сопот
9. Доц. Светла Янчева община „Марица”
10.
11. Иван Шиков, община Калояново
12. Щерю Царев, община „Родопи”
13. Веселин Лятев, община Куклен
14.
15. Екатерина Гешева, община Асеновград
16. Милко Сарафов, община Брезово
17. Траян Йончев, община Съединение
18. Нина Найденова, община Карлово
19. Атанас Тумбалев, община Стамболийски
20. Здравко Данаилов, община „Марица”
21. Енко Найденов, община Асеновград
22. Димитър Петров, община Карлово
Второ, седмо, десето и 14 място са отредени за коалиционен партньор или гражданска квота.
Листата:
1. Проф. Светла Бъчварова
2.
3. Петър Мутафчиев
4. Пламен Славов, община Карлово
5. Маргарита Стоилова, община Асеновград
6. Атанас Телчаров, община Садово
7.
8. Деян Дойнов, община Сопот
9. Доц. Светла Янчева община „Марица”
10.
11. Иван Шиков, община Калояново
12. Щерю Царев, община „Родопи”
13. Веселин Лятев, община Куклен
14.
15. Екатерина Гешева, община Асеновград
16. Милко Сарафов, община Брезово
17. Траян Йончев, община Съединение
18. Нина Найденова, община Карлово
19. Атанас Тумбалев, община Стамболийски
20. Здравко Данаилов, община „Марица”
21. Енко Найденов, община Асеновград
22. Димитър Петров, община Карлово
Вълнообразно
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари
Търсене